روشهای ارسال و تعیین زمان تحویلفروشگاه اینترنتی پیشگام آرت با تحویل سریع کالا در محل، خرید مطمئن و خاطری آسوده را برای شما به ارمغان می آورد .

فروشگاه اینترنتی پیشگام آرت با تحویل سریع کالا در محل، خرید مطمئن و خاطری آسوده را برای شما به ارمغان می آورد .

ارسال سفارش ها در تهران بین 1 تا 3روز کاری و برای شهرستانها بین 2 تا 5 روز کاری با قابلیت ارسال کد رهگیری سفارش از طریق پیامک و بدون امکان انتخاب بازه ی زمان تحویل کالا خواهد شد و هزینه ارسال کالا بسته به وزن و طول مسافت محل تحویل است. تحویل حضوری سفارش در محل، به علت کاهش سفرهای درون شهری غیر ضروری و آسایش بیشتر مشتریان شهر تهران امکان پذیر می باشد .

شما می توانید نام ، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنید و هم چنین شخص تحویل کیرنده می بایست در زمان تحویل کالا توسط مامور تحویل دهنده ، با ارائه کارت شناسایی معتبر مثل کارت ملی حضور داشته و پس از تطبیق کالای موردنظر با سفارش مربوطه آن را تحویل بگیرد.

حمل کالا در تهران می تواند از طریق پیک موتوری ، پیک وانت ، پست عادی و پیشتاز انجام پذیرد.

حمل کالا به شهرستانها از طریق هواپیما، اتوبوس ، پست عادی و پیشتاز یا باربری انجام می شود.

در مناسبتهای ویژه مثل خرید شب عید که عبور و مرور کند و ترافیک شهری پر ازدحام می باشد، ممکن است تحویل کالا اندکی با تاخیر و براساس روش و محل دریافت سفارش  ، تفاوت داشته باشد .

تمامی این روش ها و محاسبات مربوط به زمان آن منوط به عادی بودن شرایط می باشد، بدیهی است در شرایط غیر طبیعی و فورس ماژور (سیل، زلزله، خرابی راه ها و...) زمانهای ارسال کالا تابع شرایط آن زمان خواهد بود.

Scroll