روشهای پرداختشما می توانید وجه مربوط به سفارش اینترنتی خود را از طریق درگاه اینترنتی وب به صورت آنلاین پرداخت نماییدو سفارش خود را ثبت نمایید. با پرداخت موفق ، سفارش شما کامل شده و سایت پس از تایید ، از طریق پیامک شمارا مطلع می نماید . و در مرحله بعد کالا آماده و ارسال می گردد. همچنین شخص تحویل گیرنده سفارش می بایست موقع دریافت کالا، کارت شناسایی همراه داشته باشد .

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی وب سایت

شما می توانید وجه مربوط به سفارش اینترنتی خود را از طریق درگاه اینترنتی وب به صورت آنلاین پرداخت نماییدو سفارش خود را ثبت نمایید. با پرداخت موفق ، سفارش شما کامل شده و سایت پس از تایید ، از طریق پیامک شمارا مطلع می نماید . و در مرحله بعد کالا آماده و ارسال می گردد. همچنین شخص تحویل گیرنده سفارش می بایست موقع دریافت کالا، کارت شناسایی همراه داشته باشد .

پرداخت کارت به کارت

در صورتی که تمایلی به پرداخت به روش قبل را ندارید، می توانید مبلغ سفارش مربوطه خود را از طریق شماره کارت درج شده در این قسمت و به وسیله دستگاههای عابربانک و یا اینترنت بانک پرداخت و کد پیگیری رسید پرداخت شده را در سفارش ثبت کرده و سفارش را نهایی نمائید.

شماره حساب بانک پارسیان بنام آقای کورش صفدری:47000476036601

و شماره کارت بانک پارسیان بنام آقای کورش صفدری:6221061209262775

پرداخت در محل

اگر شما ساکن شهر تهران هستید می توانید با انتخاب این گزینه سفارش خود را تکمیل کرده وآن را نهایی کنید. پیشگام آرت پس از ارسال پیامک تایید سفارش،  شما را از نهائی شدن آن مطلع نموده است. در این روش شما می توانید زمان تحویل کالا وجه آن را بصورت نقدی یا از طریق پوز سیار مامور تحویل دهنده پرداخت نمائید .

Scroll