سیاست حفظ حریم خصوصیفروشگاه اینترنتی پیشگام آرت ضمن حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی و احترامی که برای شما قائل است، جهت ایجاد حساب کاربری و خرید و ثبت نظر و یا استفاده از ابزارها و امکانات سایت، اطلاعاتی مانند: آدرس، تلفن، ایمیل، کد پستی و ... را درخواست می کند تا بتواند خدمات امن و مطمئن ارائه نماید.

فروشگاه اینترنتی پیشگام آرت ضمن حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی و احترامی که برای شما قائل است، جهت ایجاد حساب کاربری و خرید و ثبت نظر و یا استفاده از ابزارها و امکانات سایت، اطلاعاتی مانند: آدرس، تلفن، ایمیل، کد پستی و ... را درخواست می کند تا بتواند خدمات امن و مطمئن ارائه نماید.  کلیه فعالیتهای پیشگام آرت قانونی و مبتنی برقوانین تجارت الکترونیک است. برای صدور فاکتور نیاز به دریافت یکسری اطلاعات از خریدار اعم از نام و کد ملی  و کد پستی و شماره تلفن و آدرس برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی و شناسه ملی و سایر مشخصات مورد نیاز برای سازمانها و شرکتهای حقوقی است. ضمنا ایمیل و تلفن و آدرس  وکدپستی و سایر اطلاعاتی که مشتری درپروفایل خود وارد می کند، بعنوان اطلاعات رسمی و مورد تایید مشتری می باشد و تمام مکاتبات و پاسخ ها و... از طریق همین اطلاعات پروفایل برای مشتری ارسال می شود. بدیهی است که در صورت تغییر هرکدام از موارد پروفایل، مشتری مسئول تغییر اطلاعات پروفایل خود در سایت است.

چنانچه پروفایل یک مشتری کامل نباشد و یا اطلاعات آن صحیح نباشد، پیشگام آرت جهت اطمینان از صحت و قطعیت سفارش می تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. مشتری می تواند نام و آدرس و تلفن و کد پستی شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کند و پیشگام آرت تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

سایت پیشگام آرت برای ارتباط با مشتریان خود و تحقیق و توسعه بازار و مواردی از این قبیل ممکن است از برخی از اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی ها و اخبار و مقالات و سرویس ها و خدمات، برای اعضاء خود ایمیل یا پیامک و یا از طریق شبکه های اجتماعی مواردی را ارسال نماید. چنانچه مشتریان و اعضاء و کاربران نیاز به دریافت هر کدام از موارد فوق نداشته باشند می توانند سایت پیشگام آرت را در جریان قرار دهند. بدیهی است که سایت عضویت ایشان را در موردی که اعلام کرده اند لغو خواهد کرد.

شماره 09038340126 تنها شماره ای است که پیشگام آرت از طریق آن برای مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می کند و یا از طریق این شماره در شبکه های اجتماعی با مشتریان خود ارتباط برقرار خواهد کرد.

نقد و نظرات کاربران برای پیشگام آرت و مشتریان این سایت اهمیت بسزایی دارد. بنابراین چنانچه نقد و نظرهای ارسالی برخی از مخاطبان در راستای رعایت قوانین وب سایت وآگاهی بخشی به سایر مشتریان برای آن کالای بخصوص نباشد، پیشگام آرت می تواند آن را ویرایش نماید.

کاربران و مشتریان باید دقت داشته باشند که نام کاربری و رمز عبور کاملا شخصی است و در حفظ  ونگهداری آن باید دقت لازم را داشته باشند تا بتوانند جلو هرگونه سوء استفاده احتمالی را بگیرند.

برای رفع هرگونه سوء استفاده احتمالی کاربران و مشتریان محترم باید دقت داشته باشند که نام کاربری و رمز عبور خویش را نزد دیگران فاش نکنند چون نام کاربری و رمز عبور کاملا شخصی است و کاربران باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند. بدیهی است پیشگام آرت هویت شخصی کاربران را برای خود محرمانه می داند.

سایت پیشگام آرت تمام توان خود را برای حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران خویش بکار بسته است تا بتواند تجربه خریدی امن وراحت و لذت بخش را برای همه کاربران خود فراهم آورد.

درصورتی که تمایل به دریافت ایمیل، پیامک یا سرویس های اطلاع رسانی پیشگام آرت را ندارید، می توانید با ارسال آن برای سایت عضویت خود را لغو نمایید. بدیهی است که هدف ما فقط اطلاع رسانی مطلوب به شما است.

 

Scroll