شرایط و قوانینوب سایت پیشگام آرت ضمن خوشامد گویی به شما مشتریان و کاربران گرامی، شرایط و مقررات ذیل را سرلوحه کار خود قرار داده است تا بتواند خدماتش را به بهترین شکل ارائه نماید و عضویت شما در این وب سایت نشانه پذیرش این قوانین است.

شرایط و قوانین استفاده از سایت پیشگام آرت

وب سایت پیشگام آرت ضمن خوشامد گویی به شما مشتریان و کاربران گرامی، شرایط و مقررات ذیل را سرلوحه کار خود قرار داده است تا بتواند خدماتش را به بهترین شکل ارائه نماید و عضویت شما در این وب سایت نشانه پذیرش این قوانین است.

این وب سایت ضمن احترامی که برای حقوق کاربران قائل است، اطلاعات خصوصی شما  را نزد خود محفوظ می داند و اعتماد و صداقت در کسب و کار را مهمترین ویژگی برای بقای خود می داند. همه تصاویر، توضیحات و ویدیوهای تصویری ارائه شده در وب سایت برای کالاها، مطابق با ویژگیهای محصول است. ما تمام تلاش خود را بکار می بریم تا سایت پیشگام آرت را با فضایی دلنشین و چشم نواز از محصولات برای شما طراحی کنیم تا خرید کالای مورد نظر، برای شما حداکثر جذابیت را داشته باشد.

سفارش و خرید کالا از سایت پیشگام آرت طبق آیین نامه تجارت الکترونیک است و می بایست با رعایت و پذیرش کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت گیرد. همه فعالیتها و کالاهای این سایت تابع مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران است. پذیرش شرایط و مقررات سایت  برای حفظ حقوق شما می باشد و توجه کامل و رعایت آن برای هر دو طرف خریدار و فروشنده الزامیست.

نشانی وب سایت فروشگاه اینترنتی  پیشگام آرت  به آدرس تهران – خیابان ایرانشهر شمالی – کوچه دهقانی نیا – ساختمان عماد – واحد 1 می باشد و به جهت امکان خرید سریع، مطمئن و آسان برای شما می باشد. دقت نظر در خرید کالا و در نظر گرفتن مشخصاتی مانند رنگ، اندازه، جنس، نوع و ... به عهده مشتری می باشد. همچنین قبل از تایید سفارش مورد نظر، آنرا با دقت نظر بررسی نمایید. پیشگام آرت تمام تلاش خود را به منظور تولید محتوا و دریافت اطلاعات از مراجع و منابع اصیل و کارخانه های سازنده کالا به عمل آورده است.

اگر در قیمت درج شده در  سایت پیشگام آرت، خطایی مثل ارزش ریالی کالا باشد، پیشگام آرت حق بلا اثر کردن خرید و سفارش شما را برای خود محفوظ می داند و مشتری در این خصوص حق هیچ گونه ادعایی را نخواهد داشت.  

در صورت وجود خطا در قیمت گذاری، نوسان بازار در موارد اندک و همچنین با توجه به طیف گسترده کالا، اگر کالایی قابل تحویل نباشد، پیشگام آرت موظف است هر چه سریعتر این موضوع را به مشتری اطلاع داده و سفارش مذکور را لغو نموده و ظرف 24 ساعت وجه واریزی مشتری را مسترد نماید.

Scroll