تولیدکننده و عرضه کننده بوم نقاشی، ابزار ، رنگ و مشتقات هنری
فهرست محصولات
Blog

سوالات متداول

ثبت نام در پیشگام آرت موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت در پیگیری کالاها می گردد. تیم پشتیبانی پیشگام آرت به تمامی مراحل خرید و فروش، از زمان ثبت درخواست کالای مورد نظر تا تحویل آن به شما نظارت مستقیم دارد. در صورت عدم تمایل می توانید پس از خرید اینترنتی، از عضویت پیشگام آرت خارج شوید.


1.چرا برای خرید از پیشگام آرت، می بایست در وب سایت عضویت داشته باشم؟

ثبت نام در پیشگام آرت موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت در پیگیری سفارش ها می گردد. تیم پشتیبانی پیشگام آرت به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت درخواست کالای مورد نظر تا تحویل آن به شما نظارت مستقیم دارد. در صورت عدم تمایل می توانید پس از خرید اینترنتی، از عضویت پیشگام آرت خارج شوید.

 

2. روش ثبت سفارش کالا چگونه است؟

برای خرید از سایت پیشگام آرت ابتدا پس از انتخاب کالای مورد نظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان پیشگام آرت بوسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تایید ثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

3. برای سفارش کالا به کمک نیاز دارم. چگونه و با چه کسی تماس بگیرم؟

تیم پشتیبانی پیشگام آرت، در زمان ساعات اداری ( از ساعت 9 تا 17:30) پاسخگوی شما می باشد. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهاماتی برای شما بوجود آمد برای ما پیغام (اس ام اس) بگذارید تا در اولین ساعات روز کاری بعد با شما تماس حاصل گردد.(09038340126) جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

4. در چه ساعاتی از شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش کالای مربوطه برایتان وجود دارد. تیم کارشناسان پیشگام آرت در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می کنند.

 

5. آیا امکان لغو سفارش وجود دارد ؟

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی پیشگام آرت تماس بگیرید. (88321162-021) اگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف 24 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما بسته بندی شده باشد اما ارسال نشده باشد هزینه بسته بندی از شما کسر و الباقی وجه طی 24 ساعت بعد مسترد خواهد شد و اگر کالای شما ارسال شده باشد میتوانید پس از تحویل کالا، روشهای بازگشت کالا را در سایت مطالعه و بر اساس آن اقدام نمایید.

 

6. آیا برای اطمینان از پردازش ثبت سفارش، لازم است که با پیشگام آرت تماس بگیرم ؟

خیر، پس از تایید نهایی سفارش، پیامکی از طرف پیشگام آرت برای شما ارسال می گردد تا از آغاز روند خرید اینترنتی خود اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، کارشناسان وب سایت پیشگام آرت با شما تماس خواهند گرفت.

 

7. زمان اعلام شده از طریق پیامک برای تحویل کالا برای من مناسب نیست. راهکار لازم چیست ؟

کافیست از قسمت تماس با ما با واحد پشتیبانی پیشگام آرت تماس بگیرید. چنانچه این امکان وجود داشته باشد کارشناسان ما تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن نیاز شما بکار خواهند گرفت.

 

8. آیا امکان خرید حضوری و یا تلفنی وجود دارد؟

بله؛ اما هدف پیشگام آرت این است که شما یک خرید آسان و لذت بخش آنلاین را تجربه کنید. اما چنانچه شما نیاز به خرید حضوری دارید کارشناسان پیشگام آرت در آدرس سایت پاسخ گوی نیاز شما خواهند بود. 

 

9.آیا امکان ارسال کالا و تسویه وجه آن در محل مشتری در پیشگام آرت وجود دارد؟

در شهر تهران بله؛ به جهت احترام به وقت ارزشمند شما و صرفه جویی در زمان، پیشگام آرت سفارش کالای مورد نظرتان را به آدرس شما ارسال می کند و شما میتوانید همانجا وجه کالا را پرداخت نمایید.

 

10آیا امکان ارسال کالا برای دیگران وجود دارد؟

بله، چنانچه می خواهید سفارش مربوطه به آدرس دیگری ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش و اعلام به سایت پیشگام آرت و هماهنگی زمان تحویل، کالای مربوطه به آدرس ذکر شده تحویل داده می شود.

 

11. در صورت نبودن در محل دریافت سفارش، هماهنگی بعدی به چه صورت انجام می گیرید؟

می بایست با تماس از طریق تلفن و یا ارسال پیامک، عدم حضور خود را اعلام کنید تا زمانبندی بعدی مجددا هماهنگ شود. همچنین شما می توانید برای جلوگیری از برگشت کالا، زمان حضور خود را اعلام نمایید تا کالا در زمان مشخص برای شما ارسال شود.

 

12. اگر سفارشی که خرید کردم با کالایی که در وب سایت پیشگام آرت دیدم مغایرت داشت باید چکار کنم؟

می توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک و یا بخش ارتباط با ما هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی پیشگام آرت اطلاع دهید. بدیهی است پیشگام آرت  خود را موظف به عودت کالا می داند و کارشناسان ما شما را جهت استرداد کالا طبق دستورالعمل استرداد کالا راهنمایی می کنند.

 

13. جهت بازگشت کالا پس از تماس با پیشگام آرت و پر کردن فرم، بلافاصله امکان بازگشت کالا وجود دارد؟

واحد پشتیبانی پیشگام آرت برای هماهنگی و زمانبندی بازگشت کالاو نحوه آن با شما تماس می گیرد.(روشهای بازگشت کالا را مطالعه فرمایید)

 

14. اگر پرداخت سفارش ام مغایرت داشت به چه صورت اطلاع دهم؟

اگر پرداخت به صورت آنلاین دچار اختلال شد و یا فاکتور پرداخت شده با مبلغ سفارش مغایرت داشت این موضوع را از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی پیشگام آرت پیگیری نمایید تا هر چه سریعتر برای آن، اقدامات کافی و لازم انجام گیرد.